Nadchodzi III wojna światowa – Profetyczna wizja (nie)dalekiej przyszłości

Z pewnością oddając do druku te książkę ani Piotr Zychowicz, ani Jacek Bartosiak nie spodziewali się, jak prorocza okaże się ich wizja świata uwikłanego w wojnę na wszystkich jej poziomach. Biorąc pod uwagę to, co wydarzyło się niedługo po tym, jak wydawnictwo ukazało się na rynku i jak wiele z przedstawionych przez autorów założeń i prognoz sprawdziło się w bardzo krótkim czasie – warto sięgnąć po tę pozycję, by spróbować zrozumieć, jak doszło do wojny.

III wojna nadeszła?

“Nadchodzi III Wojna Światowa” to wywiad-rozmowa dwóch ekspertów niezwykle bacznie obserwujących geopolityczny teatr działań. Podczas długiej i wielowątkowej konwersacji Bartosiak i Zychowicz przedstawiają sytuację, jaka ma miejsce na światowej scenie politycznej, ujawniają sploty i węzły łączące poszczególne Państwa, a także przedstawiają i omawiają podstawową oś konfliktu pomiędzy największymi światowymi mocarstwami. “Nadchodzi III wojna światowa hit książkowy” to bardzo ciekawa i dogłębna analiza politycznego stanu rzeczy i próba przewidzenia tego, jak potoczą się dalsze losy planety. Pozycja obowiązkowa dla każdego, kogo interesują obecne wydarzenia na świecie, a także ich potencjalne konsekwencje. 

O autorach

Autorzy książki to postaci znane coraz szerszej publiczności. Piotr Zychowicz (ur. 27/04/1980r.) to przez wiele lat współpracujący z “Rzeczpospolitą” dziennikarz oraz publicysta. Od 2103 pełni obowiązki zastępcy redaktora naczelnego tygodnika :Do Rzeczy”, a także redaktora naczelnego periodyku “Historia Do Rzeczy”. Z wykształcenia historyk, autor youtubowego kanału “Historia Realna”. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku historycznym. Jacek Bartosiak (ur. 10/12/1976r.) to z kolei ostatnimi czasy jeden z najchętniej słuchanych ekspertów w zakresie taktyki i strategii wojennej. Założyciel uznanego na arenie międzynarodowej think thanku “Strategy&Future”, badającego związki przyczynowo – skutkowe ruchów mocarstw na geopolitycznej mapie świata. Absolwent Wydziału Administracji I Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, również publicysta, Autor książek i raportów oraz członek międzynarodowych gremiów. Szanowany za fachowość oraz umiejętność tłumaczenia zawiłej terminologii związanej z polityką i wojskiem. .