Psycholog Berlin

Informacje

Dodany: 2019-06-10
Kategoria: Firma

Tagi dla artykułu
art

Psycholog Berlin

Oferujemy najlepszą pomoc z zakresu psychologii i psychoterapii. Stanowimy zespół psychologów i psychoterapeutów, pracujących w podejściu . Ośrodek psychoterapii stworzony został w rezultacie wspólnej pracy pięciu psychoterapeutów, których łączy przyjaźń oraz zamiłowanie do rozpowszechniania oraz udostępniania plusów , które wynikają z psychoterapii szerszemu gronu odbiorców. Tworzymy bezpieczne i przytulne miejsce, gdzie klienci czują się komfortowo i cieszą się pełnym zakresem możliwości związanych z terapią.

Nasza oferta

W ofercie naszego ośrodka klient znajdzie pomoc psychoterapeutyczną i psychologiczną. Świadczymy www.psycholog-psychoterapeuta.de/ kliknij psycholog Berlin ceny profesjonalne konsultacje psychologiczne, w trakcie których rozpoznawany jest problem klienta , znajdowane są najlepsze możliwe rozwiązania i dobierana jest odpowiednia forma pomocy, którą najczęściej są konsultacje psychoterapeutyczne. Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości pomoc w formie psychoterapii grupowej, indywidualnej, małżeńskiej i par, rodzin oraz psychoterapii uzależnień. Przeprowadzamy równiez warsztaty psychologiczne i rozwojowe.

Die Mitte Praxis

Linienstr.130

10115 Berlin

tel. 015257601317

Psychoterapia jest częścią nurtu psychoterapii humanistycznej, która opisuje człowieka jako świadomą jednostkę posiadającą możliwość wyboru, kreującą rzeczywistość, kierującą swoim życiem i nadającą mu indywidualny sens. Pracując w nurcie psychologii humanistycznej dajemy naszym klientom możliwości sprzyjające samorealizacji i rozwojowi oraz pomoc w uświadomieniu sobie swoich potrzeb i oczekiwań wobec świata i siebie samego. Psychoterapia skupia się na tym, co dzieje się w danym, konkretnym momencie i pozwala uświadomić, że przeszłość już nie istnieje, a przyszłość jeszcze nie nastąpiła. Akceptując swoje doświadczenia życiowe zaczynamy rozumieć to, co naprawdę przeżywamy. Osoba staje się zdolna do zmian i kontroli swojego życia dzięki świadomości i odpowiedzialności za samego siebie. Ważna jest także relacja między psychoterapeutą, a klientem którą określa się mianem ludzkiego spotkania, pełnego szacunku do wewnętrznego świata drugiej strony.

Według psychoterapii klient ma wystarczający potencjał, aby poradził sobie z wszystkimi napotykanymi trudnościami. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli pomóc Ci ujrzeć Twoje szczęście i wspomóc Twój rozwój osobisty. Serdecznie zapraszamy!